Nasze Małopolskie Informacje

Medale na zamówienie – wyjątkowe wyróżnienia okolicznościowe

Medale na zamówienie - wyjątkowe wyróżnienia okolicznościowe

Zawody sportowe, ważne uroczystości firmowe czy rocznica ślubu bliskich nam osób – to tylko niektóre okazje, które wymagają wyjątkowej oprawy oraz wyjątkowych nagród honorujących. Choć obecnie mamy dostęp do wielu podarunków okolicznościowych, dobrze jest wybrać te, które utrwaliły się w naszej tradycji. Dobrze więc sięgnąć po medale na zamówienie, które stanowią wyjątkowe wyróżnienia na wiele okazji.

Medale okolicznościowe na zamówienie, a powszechnie dostępne nagrody

Medale odlewane od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród osób, które wybierają najwyższej jakości wyróżnienia i nagrody. Stanowią one przysłowiową kropkę nad „i” ważnych uroczystości, na których mają zostać uhonorowane wybrane osoby. W przeciwieństwie do medali odlewanych, te pochodzące z produkcji masowej prezentują niską jakość wykonania. Bez żadnego problemu może je nabyć każdy zainteresowany, są także bardzo tanią nagrodą. Tymczasem innego rodzaju podarunki, takie jak kwiaty, bony pieniężne czy czekoladki mają jedynie charakter czasowy i nie stanowią pięknej, unikalnej pamiątki na całe życie. Dlatego też lepszym rozwiązaniem będą medale okolicznościowe wykonane na zamówienie.

Czym charakteryzują się medale odlewane?

Medale odlewane na zamówienie prezentują doskonałą jakość wykonania, dzięki najwyższej klasy surowcom oraz dbałości o detale. Istnieje możliwość zaprojektowania ich według własnego pomysłu, uwzględniając okoliczności, w jakich mogą zostać wręczone. Najczęściej na krążkach znajduje się informacja o:

Medale na zamówienie wykonywane są, mając na uwadze ponad 400-letnią tradycję polskiej sztuki odlewniczej. Dzięki temu zamawiający może być pewien, że otrzyma najwyższej jakości produkt, które spełni wszelkie jego oczekiwania. Medale odlewane stanowią piękną pamiątkę na długie lata i przypominają o najważniejszych wydarzeniach w życiu, a także o odniesionych sukcesach.

Zobacz również: https://mccmedale.pl/medale-okolicznosciowe/

Medale na zamówienie – na jakie okazje?

Większość osób kojarzy wręczanie medali głównie z zawodami sportowymi i rzeczywiście, idealnie sprawdzają się one zarówno przy większych, jak i mniejszych imprezach sportowych. Niemniej jednak będą też dobrym wyborem, jeśli chcemy uhonorować pracowników swojej firmy, na przykład tych, którzy odchodzą na emeryturę bądź w wyjątkowy sposób przyczynili się do sukcesów przedsiębiorstwa. 

Medale pamiątkowe będą dobrym rozwiązaniem nawet wtedy, gdy chcemy podziękować za coś pojedynczym osobom, na przykład rodzicom (często wybierają je pary młode jako prezent ślubny dla swoich rodziców) czy małżonkom, obchodzącym okrągłą rocznicę ślubu. Wręczanie medali odlewanych praktykowane jest także w niektórych szkołach czy w uczelniach wyższych. Zazwyczaj otrzymują je osoby, które osiągnęły ponadprzeciętne wyniki w nauce bądź odniosły wyjątkowe sukcesy na jakimś konkretnym polu naukowym. Jest to nagroda, która – wbrew powszechnej opinii – sprawdzi się w bardzo wielu okolicznościach.

Exit mobile version